FAUL0640-2R2MT
MFR.Part #
FAUL0640-2R2MT
JLCPCB Part #
C5298249
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10A 11A 14mΩ 2.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS