ESMQ421VSN331MQ45S
MFR.Part #
ESMQ421VSN331MQ45S
JLCPCB Part #
C1607736
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3.1031A@50kHz 330uF 420V 45mm ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS