EKMH161VNN222MA50U
MFR.Part #
EKMH161VNN222MA50U
JLCPCB Part #
C3724484
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 113mΩ@120Hz 160V 2000hrs@105℃ 2200uF 3.77A@120Hz 35mm 52mm ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS