APXJ100ARA391MFA0G
MFR.Part #
APXJ100ARA391MFA0G
JLCPCB Part #
C2157859
Package
SMD,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 13mΩ 15000hrs@105℃ 200mA@120Hz 390uF 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS