EKXJ201ELL271MLP1S
MFR.Part #
EKXJ201ELL271MLP1S
JLCPCB Part #
C1600314
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 2.8125A@100kHz 200V 270uF 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS