E37L351CPN332MD92U
MFR.Part #
E37L351CPN332MD92U
JLCPCB Part #
C3815298
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 10.7A@120Hz 10000hrs@85℃ 28.6mm 30mΩ@120Hz 3300uF 350V 63.5mm 93mm ±20% 螺栓,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS