EMLA350ADA470MF80G
MFR.Part #
EMLA350ADA470MF80G
JLCPCB Part #
C2165755
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 35V 47uF 6.3mm 700mΩ 8mm 92mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS