EKMQ350VSN153MR35S
MFR.Part #
EKMQ350VSN153MR35S
JLCPCB Part #
C1605008
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 30mm 35V 35mm 4.0824A@50kHz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS