UBX1E102MHL
MFR.Part #
UBX1E102MHL
JLCPCB Part #
C5110744
Package
Plugin,D16xL33mm
Description
-55℃~+150℃ 1000uF 16mm 2000hrs@150℃ 25V 33mm 670mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS