EKMG250ETC470ME11D
MFR.Part #
EKMG250ETC470ME11D
JLCPCB Part #
C1651121
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 144mA@100kHz 25V 2mm 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS