E32D161HPN272MA79U
MFR.Part #
E32D161HPN272MA79U
JLCPCB Part #
C3815200
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 160V 2000hrs@105℃ 2700uF 34.93mm 5.46A@120Hz 56.8mΩ@120Hz 79.38mm ±20% 螺栓,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS