ECLF0612331M016P00
MFR.Part #
ECLF0612331M016P00
JLCPCB Part #
C156592
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS