ERF2W150M102100Y
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ERF2W150M102100Y
JLCPCB Part #
C2848315
Package
Plugin,D10xL21mm
Description
10mm 15uF 21mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS