E36D250HPN143UA79U
MFR.Part #
E36D250HPN143UA79U
JLCPCB Part #
C6607105
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 14000uF 25V 35mm 79mm Bolt,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS