E32D800HPN393MDB7U
MFR.Part #
E32D800HPN393MDB7U
JLCPCB Part #
C3815433
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-40℃~+105℃ 117.48mm 2000hrs@105℃ 23.76A@120Hz 28.58mm 39000uF 6.8mΩ@120Hz 63.5mm 80V ±20% 螺栓,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS