SMNR4030-1R0MT
MFR.Part #
SMNR4030-1R0MT
JLCPCB Part #
C135266
Package
SMD,4x4mm
Description
18mΩ 1uH 4.15A 5.26A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS