SMMS1350-470M
MFR.Part #
SMMS1350-470M
JLCPCB Part #
C149522
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
120mΩ 3A 47uH 5A ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS