SMMS1050-330M
MFR.Part #
SMMS1050-330M
JLCPCB Part #
C149547
Package
SMD,11.5x10mm
Description
105mΩ 3.5A 33uH 5.5A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS