SMTC1513A-4R7MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMTC1513A-4R7MT
JLCPCB Part #
C5445341
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
3.3mΩ 31A 4.7uH 44A Molded Inductor ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS