APSG250ELL391MJB5S
MFR.Part #
APSG250ELL391MJB5S
JLCPCB Part #
C133441
Package
Plugin,D10xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 11.5mm 14mΩ@100kHz 15000hrs@105℃ 25V 390uF 5A@100kHz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS