E36D401CPN822AEM9U
MFR.Part #
E36D401CPN822AEM9U
JLCPCB Part #
C3812553
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-40℃~+85℃ 0%~+30% 2000hrs@85℃ 219mm 31.75mm 400V 76.2mm 8200uF 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS