MP2184K27D3X8LC
MFR.Part #
MP2184K27D3X8LC
JLCPCB Part #
C135683
Package
Plugin,P=15mm
Description
180nF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS