MP2824K27F1X8LC
MFR.Part #
MP2824K27F1X8LC
JLCPCB Part #
C135750
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
275V 820nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS