RN731JTTD1470B50
MFR.Part #
RN731JTTD1470B50
JLCPCB Part #
C4320630
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS