MLR06A1R012F2
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
MLR06A1R012F2
JLCPCB Part #
C21261107
Package
0612
Description
12mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0612 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS