LMP25KF2P0R200
MFR.Part #
LMP25KF2P0R200
JLCPCB Part #
C2937396
Description
200mΩ 2W Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS