LMP25NF2P0R015
MFR.Part #
LMP25NF2P0R015
JLCPCB Part #
C2838956
Description
15mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS