SRF1812P150/24
MFR.Part #
SRF1812P150/24
JLCPCB Part #
C2838989
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.5A 1.5s 1.7mm 100A 140mΩ 24V 3.41mm 30mΩ 3A 4.73mm 1812 Resettable Fuses ROHS