SZBZX84C5V6LT1
MFR.Part #
SZBZX84C5V6LT1
JLCPCB Part #
C3734978
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1uA@2V 250mW 40Ω 5.2V~6V 5.6V SOT-23 Zener Diodes