NCV8450ASTT3G
MFR.Part #
NCV8450ASTT3G
JLCPCB Part #
C100028
Package
SOT-223
Description
-40℃~+150℃ 1Ω 4.5V~45V Active Low High Side Switch Short-Circuit Protection(SCP)、Over Voltage Protection、Over Temperature Protection SOT-223 Power Distribution Switches ROHS