MM5Z4V3T5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM5Z4V3T5G
JLCPCB Part #
C896274
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1kΩ 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 500mW 90Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS