RXG50V10000M30X45
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
RXG50V10000M30X45
JLCPCB Part #
C52195476
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 3.6A@120Hz 30mm 45mm 50V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS