LKG1H562MESBBK
MFR.Part #
LKG1H562MESBBK
JLCPCB Part #
C1608144
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.6A@120Hz 30mm 45mm 50V 5600uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS