2RA090-S5.5
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
2RA090-S5.5
JLCPCB Part #
C52741193
Package
SMD,D5.5xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1pF 2 5kA 600V 90V ±30% SMD,D5.5xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS