Z8F3221AN020SG
MFR.Part #
Z8F3221AN020SG
JLCPCB Part #
C2640033
Package
LQFP-44(10x10)
Description
0℃~+70℃ 10bit 20MHz 2KB 31 32KB 3V~3.6V 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS