Z8F041APB020SG
MFR.Part #
Z8F041APB020SG
JLCPCB Part #
C2640454
Package
DIP-8
Description
0℃~+70℃ 128Byte 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 4KB 6 8 Bit Built-in FLASH eZ8 DIP-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS