SMAJ170CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAJ170CA
JLCPCB Part #
C51927625
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 170V 1uA 209V 275V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS