ZETC160808S3R3MBT-LF
MFR.Part #
ZETC160808S3R3MBT-LF
JLCPCB Part #
C48945006
Description
1.2A 1.6A 3.3uH 500mΩ Molded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS