ZEMS404020-220M
MFR.Part #
ZEMS404020-220M
JLCPCB Part #
C49009354
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
22uH 275mΩ 2A 3.1A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS