ZYSPI0630A-220M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZYSPI0630A-220M
JLCPCB Part #
C42378675
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
22uH 3.5A 3A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS