NR252012-5R6M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
NR252012-5R6M
JLCPCB Part #
C18734505
Package
1008
Description
1.11A 415mΩ 5.6uH 730mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS