ZET-CORE-303020DT100MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-303020DT100MBCA
JLCPCB Part #
C49009054
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 135mΩ 2.7A 4A Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS