SPT0JM391E08OR
MFR.Part #
SPT0JM391E08OR
JLCPCB Part #
C697741
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 390uF 6.3V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS