ECF1VM331G12OTPVZC
MFR.Part #
ECF1VM331G12OTPVZC
JLCPCB Part #
C22395145
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mm 330uF 35V 6000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS