VMMB0571A390MV
MFR.Part #
VMMB0571A390MV
JLCPCB Part #
C487016
Description
10V 39uF 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS