YSD100D3-40
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
YSD100D3-40
JLCPCB Part #
C3035193
Package
SOD-323
Description
100mA 10uA@40V 1V@40mA 40V 600mA SOD-323 Schottky Diodes ROHS