SM8S24CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SM8S24CA
JLCPCB Part #
C484311
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 170A@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS