SMAJ48CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMAJ48CA
JLCPCB Part #
C484340
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 48V 5.2A 58.9V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS