SMCJ78CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMCJ78CA
JLCPCB Part #
C2912807
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS