YCMS74-100MT
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
YCMS74-100MT
JLCPCB Part #
C969917
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.84A 10uH 49mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS